SK Viktorie Jirny

FK Slavoj Vyšehrad

2:1
1:1

Branky: 35. a 57. R. Stöckner – 32. Hašek. Rozhodčí: Šálková – Cihlář, Štrincl. Žluté karty: 56. Šlegl (Vyšehrad). Diváků: 150.

SK Viktorie Jirny: Alexandrov-Ridley – Procházka, Hruška, Kejha, Čepelák – Tokar (75. Parys), R. Stöckner, Mareš, Honcharenko (80. M. Stockner) – Křeček (85. Mruvčinský) – Vondráček.
FK Slavoj Vyšehrad: Procházka – Šlegl, Máče, Václavek, Kostorek (85. Vacík) – Doležal (64. Černý), Jakab (73. Madej), Hradecký, Hašek (73. Junek) – Drobílek – Čtvrtníček.

Reportáž

Předehrávané utkání 33. kola ČFL ve středu 9. května vyšlo na výbornou Radku Stöcknerovi, který dvěma góly zařídil vítězství 2:1 nad Vyšehradem. V tabulce je Viktorie Jirny po 27 odehraných kolech sedmá se ztrátou jediného bodu na pátý Písek.

V sestavě se poprvé objevil brankář Aleksandrov-Ridley, který tentokrát nahradil Kafku, a po zranění se vrátil do základu obránce Hruška. Úvod zápasu patřil domácí Viktorii: hned v 1. minutě rozehrál Vondráček přímý kop, ale Honcharenko nedokázal míč hlavou poslat do brány. Aktivita domácích pokračovala, ve 28. minutě měl po Marešově centru šanci Tokar, ale zakončení hlavou se mu nepodařilo. Vzápětí ale přišla chyba ve středu pole, hostům vyšla rychlá kombinace a Hašek poslal Vyšehrad do vedení 0:1.

Již za tři minuty však bylo vyrovnáno. Vondráček přiklepl míč Radku Stöcknerovi a ten překonal brankáře Procházku: 1:1.

Do druhé půle vstoupili jirenští fotbalisté velmi aktivně, a to přineslo své ovoce v 57. minutě. Aktivitou hýřící Vondráček rozehrál rohový kop a Radek Stöckner dal gól hlavou na 2:1.

V 68. minutě se Křeček pokusil z poloviny hřiště o lob, čímž chtěl překvapit brankáře Procházku, spolu s ním ale přehodil i branku hostí. Závěr utkání si domácí hráči pohlídali a zaslouženě si připsali tři body.

Viktorie Jirny už v neděli 13. května přivítá v rámci 27. kola vedoucí tým ČFL Chrudim. Hraje se od 17 hodin.