SK Převýšov

SK Viktorie Jirny

3:1
1:0
Branky: 3. Urbanec (pen.), 63. Kraják, 73. Urbanec – 50. Černý. Rozhodčí: Hanousek - Krupa, Martínek. ŽK: Labník, Jarkovský, Hynek, Bastin - Vandas . Diváci: 260.
SK Převýšov: Petr – Černý, Jarkovský, Labík (67. Hynek), Novák (48. Kraják), Sedláček, Špindlen, Urbanec (88. Zezula), Věchet (90. Korba), Vyšehrad, Živný (50. Bastin).
SK Viktorie Jirny: Kafka – Čepelák, Černý, Hruška, Kejha, Klán, Křeček, Parys, Stöckner, Vandas, Vondráček.

Reportáž

Domácí tým šel do vedení po třech minutách, když faul na Pavla Nováka potrestal z penalty Jakub Urbanec, jehož zakončení doprostřed Kafka nevyrazil – 1:0. Na další trefy se čekalo marně, jelikož to byla jediná trefa za celý první poločas.

Podobnou rychlostí, jako Převýšov v prvním poločase, nastoupily Jirny do druhého. Procházka odcentroval do vápna, kde se dokázal zorientovat Marek Stockner a vyrovnal – 1:1. Nerozhodný stav vydržel necelou čtvrt hodinu. Jeden z domácích hráčů unikal k dlouhému nákopu, proti němu sice vystartoval Kafka a hlavičkový souboj mimo vápno vyhrál, ale balon dolétl k Lukáši Krajákovi, pro kterého bylo úkolem vyslat lob na odkrytou bránu. Zakončení bylo tak přesně mířené, že ho nedokázal vyhlavičkovat ani jeden z hráčů Jiren na brankové čáře – 2:1.

V 73. minutě měl na kopačkách další trefu Bastin, jehož pokus zastavilo břevno. Pár vteřin poté už Převýšov své vedení přece jen navýšil, Jakub Urbanec se uvolnil na levé straně pokutového území a střelou na zadní tyč Kafku překonal – 3:1. Dvoubrankové vedení Převýšov udržel.