SK Viktorie Jirny

FK Loko Vltavín

0:1pen
0:0

Rozhodující penalta: Rada (Loko Vltavín). Rozhodčí: Haleš – Novotný, Šob. ŽK: 68. Vondráček – 26. Rada, 80. Tichý. Diváků: 150.

SK Viktorie Jirny: Kafka – Tokar, Hruška, Kejha, Čepelák – Honcharenko, M. Stockner, Procházka, Kocourek – Vondráček – R. Stöckner.
FK Loko Vltavín: Koblenc – Hovorka, Tichý, Rada, Schindler – Valíček, Abena, Pejša, Pozníček – Maione (78. Kostka), Todorovič (59. Macháč).

Reportáž

Červenobílým chyběli tentokrát Mareš s Křečkem, ale i tak drželi s druhým týmem tabulky krok. A ve 26. minutě měli jedinečnou příležitost ujmout se vedení: Vondráček získal míč uprostřed hřiště, obešel protihráče a přihrál doleva Honcharenkovi. Ten vystřelil a trefil ve vápně ruku stopera Rady. Penaltu ale Kocourek neproměnil, jeho střelu po zemi brankář hostí Koblenc vystihl. Pak měli blíž ke vstřelení branky spíš hráči v zelených dresech, ale poločas skončil 0:0.

V 59. minutě přišla pro Viktorii druhávelká možnost ujmout se vedení, ale Honcharenko měl smůlu, trefil břevno. Po trestném kopu Vondráčka se dostal k hlavičkovému zakončení R. Stöckner, který minul bránu Pražanů. Ve zbývajícím čase byli domácí hráči směrem dopředu aktivnější, ale na skóre se již nic nezměnilo.

V penaltovém rozstřelu byli v jirenském dresu úspěšní jen první dva střelci Tokar s Hruškou, zatímco Kocourek s Procházka neproměnili. Za Vltavín neproměnil jen Tichý, naopak Pejša, Macháč, Valíček a vpáté sérii Rada byli úspěšní. Holešovičtí tak vyhráli rozstřel 4:2 a získali druhý bod.

Zbývá ještě poslední utkání této sezony: ve středu 13. června od 17 hodin Benešov – Jirny.